Nasze koszykarki najlepsze w województwie

W dniu 10.04.2017 r. w Zabrzu nasze dziewczęta w Finale Licealiady Szkolnej Województwa Śląskiego w Koszykówce wywalczyły I miejsce oraz możliwość gry w Ogólnopolskiej Licealiadzie, która w tym roku w dniach 6-9.06.2017 rozgrywana będzie w Żyrardowie.

Finał Wojewódzki w Koszykówce Dziewcząt

  • I miejsce - VII LO Sosnowiec
  • II miejsce - ZS Ekonomicznych w Wodzisławiu Ślaskim
  • III miejsce - Zespół Szkół nr 10 Zabrze
  • IV miejsce - I LO w Cieszynie

Reprezentacja Szkoły:
Antas Karolina,Joniak Karolina, Klebach Klaudia, Kocemba Joanna, Krakowczyk Paulina,Kukier Dorota, Literowicz Julia, Majda Paulina, Pawlak Weronika, Siwiec Natalia, Skrzek Paulina, Wojtala Aleksandra, Wojtylas Sylwia, Wołyńska Wiktoria, Zuziak Karolina.

GRATULUJEMY!!!

Saturday the 19th.
Copyright 2012

©