Uczniowie naszego Gimnazjum kolejny raz zostali Mistrzami Sosnowca w Jeździe Szybkiej na Łyżwach.

Mistrzostwa odbyły się w poniedziałek 20 lutego 2017 roku na Stadionie Zimowym w Sosnowcu. Nasze Gimnazjum wystawiło dwie reprezentacje, chłopców oraz dziewcząt. Chłopcy musieli rywalizować z sześcioma innymi szkołami a dziewczyny z dziewięcioma. Nasze chłopaki po raz kolejny okazali się bezkonkurencyjni i bezapelacyjnie wygrali całe zawody i pojadą na Mistrzostwa Województwa. Dziewczyny natomiast stanęły na najniższym stopniu podium, choć do miejsc drugiego i pierwszego zabrakło naprawdę niewiele, ale trzecie miejsce to niewątpliwie sukces. Skład naszej reprezentacji: Natalia Sobczyk, Oliwia Sujka, Nicoletta Węgrzyn, Aleksandra Rok, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Łukasz Sacha i Artur Jurczyński.

Saturday the 19th.
Copyright 2012

©