Konkurs na Graffiti

Samorząd Uczniowski ZSO nr 14 w Sosnowcu ogłasza

Konkurs na Graffiti

Samorząd Uczniowski zaprasza społeczność szkolną do udziału w Konkursie na projekt graffiti na ścianie przed wejściem do szkoły ( przypomnijcie sobie jak wyglądała szkoła wcześniej, jakie graffiti tam było...).  Praca konkursowa powinna uwzględniać kontekst naszej szkoły. Inspirację dla graffiti mogą stanowić walory sportowe szkoły, historia placówki przy jednoczesnym wzmacnianiu poczucia tożsamości społeczności szkolnej. Jednym z głównych celów naszego konkursu jest pokazanie uczniom szkoły, że graffiti też może być formą sztuki, zaprojektowaną przez utalentowanych artystów naszej szkoły, ukazującą życie społeczności szkolnej .

Chcesz wziąć udział w Konkursie? Wystarczy, że zapoznasz się z regulaminem i dostarczysz nam swój projekt. Jury wybierze najlepszy projekt, a my, zapewnimy zwycięzcy nagrodę.

Regulamin Konkursu na Graffiti

1. Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na wykonanie projektu Graffiti .

2. Graffiti ma być ściśle związane ze stylem działalności naszej szkoły.

Graffiti powinno akcentować i wyróżniać charakter szkoły, jej profile i działalność.

Nie powinno naruszać praw osób trzecich ani w jakikolwiek sposób naruszać zasad i norm społecznych.

3. Konkurs ma na celu pozyskanie nowatorskich i interesujących projektów oraz wykorzystanie ich jako formy przekazu dla osób młodych oraz poprawa wyglądu estetycznego przestrzeni naszej szkoły.

4. Termin przesyłania prac upływa:  8 października 2017r.

5. Format składania prac dowolny, np.:

- w wersji papierowej (Format A4 i większy z zastosowaniem ostatecznej, przewidzianej przez autora, kolorystyki)

- plik .cdr lub .ai

- format PNG, GIF lub JPG

Prace w wersji elektronicznej należy dostarczać na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.               lub           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

lub w wersji papierowej do mgr Jolanty Czapli.

6. Zwycięska praca zostanie wybrana jako oficjalne Graffiti Szkoły i wykorzystana będzie na realizację graffiti przed wejściem do szkoły.

Dla autora najlepszej pracy przewidziana jest nagroda oraz mały udział własny w realizacji graffiti.

Na ewentualne pytania i wątpliwości odpowiedzą: mgr Monika Stachowicz, mgr Piotr Majewski oraz mgr Jolanta Czapla.

Czekamy na Wasze prace i pomysły.

Powodzenia!

Monday the 23rd.