Nasz Klub Przedsiębiorczości zajął II miejsce w rankingu ogólnopolskim

Najbardziej przedsiębiorczy uczniowie i nauczyciele z całej Polski spotkali się 15 listopada 2013r. w Łodzi, by wziąć udział w uroczystej Gali Szkolnych Klubów Przedsiębiorczości "Impuls". Uroczystość odbyła się w gmachu Narodowego Banku Polskiego.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU Z GALI!!!

   Uczniowie: Patrycja Kawa, Katarzyna Karaban, Kamil Kaniewski i Łukasz Pieczyrak otrzymali dyplomy za zdobycie wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie na najlepszy spot filmowy nt. działalności Narodowego Banku Polskiego w kategorii szkoła ponadgimnazjalna. Dyplom Najlepszego Nauczyciela Przedsiębiorczości 2013 w województwie śląskim otrzymała mgr Jolanta Czapla - opiekun Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości nr 173.Szkolny Klub Przedsiębiorczości z VII Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Sosnowcu zajął w rankingu ogólnopolskim II miejsce!

Wednesday the 18th.
Copyright 2012

©