Zapraszamy do udziału w Konkursie SOCIAL INNOVATION RELAY

SOCIAL INNOVATION RELAY, to międzynarodowy konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych na najlepszy innowacyjny pomysł biznesowy odpowiadający na potrzebę społeczną. Konkurs organizowany jest we współpracy z grupą Nationale Nederlanden. Dzięki uczestnictwu w SIR uczniowie zyskują doświadczenie i praktyczne umiejętności oraz profesjonalne doradztwo niezbędne dla rozwoju przyszłej kariery zawodowej dzięki zróżnicowanym formom mentoringu (stacjonarnie i online) ze strony pracowników NN.

Dodatkowe informacje:  http://sir.jaeurope.org/sir.html oraz u mgr Jolanty Czapli

Kolejne kroki...

1. Zarejestruj się do konkursu na stronie http://jayeapps.com/se360/index.php?pg=team-register&programme=sir

i stwórz profil swojej drużyny. Upewnij się, że każdy z członków Waszej drużyny wypełnił ankietę na dole strony.
2. Wypełnij Social Innovation Relay Quiz i zdobądź certyfikat! Musisz poprawnie odpowiedzieć na 80% pytań.

3. Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg studiów przypadku, dzięki którym będziesz mógł pogłębić swoją wiedzę na temat innowacji społecznych i przedsiębiorczości społecznej.
Możesz się z nimi zapoznać:
a) w klasie; wolontariusze NN poprowadzę lekcję w Twojej szkole. Informacje o terminach otrzymasz od koordynatora konkursu w Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
b) online ; materiały do nauki znajdziesz również na koncie swojej drużyny.
Zachęcamy do zapoznania się z nimi i czerpania inspiracji.
4. Zgłoś swój pomysł
a) kiedy już wpadniesz na pomysł, jak rozwiązać interesujący Cię problem społeczny bądź wyzwanie, opisz go w 500 słowach i prześlij do nas przez platformę z profilu drużyny. Formularz znajdziesz w tym samym miejscu.
UWAGA!!! Aby mieć możliwość zgłoszenia swojego pomysłu, wszyscy członkowie Twojego zespołu muszą wypełnić Social Innovation Relay Quiz i otrzymać
certyfikat.
c) na tym etapie wszyscy członkowie zespołu wypełniają również drugą ankietę.

Opiekun J. Czapla

Friday the 27th.