Otwarta Firma - Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W dniach 13-19 listopada 2017 roku zostanie zorganizowany w Polsce dziesiąty jubileuszowy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, obchodzony jednocześnie w 160 krajach świata. Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są: były premier Wielkiej Brytanii, Gordon Brown, brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark oraz amerykańska Fundacja Kauffmana.

„Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają.”        

                         Steve Jobs


W dniach 13-19 listopada 2017 roku zostanie zorganizowany w Polsce dziesiąty jubileuszowy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, obchodzony jednocześnie w 160 krajach świata. Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są: były premier Wielkiej Brytanii, Gordon Brown, brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark oraz amerykańska Fundacja Kauffmana.
Celem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.

Harmonogram zajęć w ramach ŚDP w naszej szkole:
Młodzi ludzie mają często problemy z wyznaczaniem ścieżki kariery edukacyjnej i zawodowej, dlatego proponujemy zajęcia, które będą dotyczyły poszukiwania pomysłów na własne biznesy, zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz planowania kariery zawodowej.
Warto uczyć się od praktyków biznesu!

Dzięki udziałowi w programie Otwarta firma, szkoła otrzymuje możliwość wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do planowania ścieżki edukacyjnej.

PLIKI DO POBRANIA:

HARMONOGRAM

PLAKAT

ULOTKASaturday the 19th.
Copyright 2012

©