Zapraszamy licealistów do udziału w Programie "Pramerica Moc Działania"


Pramerica Moc Działania to polska odsłona międzynarodowego programu Spirit of Community, który wyróżnia i nagradza uczniów zaangażowanych w działania na rzecz lokalnej społeczności. Inicjatywa jest wyrazem uznania dla młodych wolontariuszy i ma na celu promowanie szlachetnych postaw i bezinteresownej pomocy potrzebującym.

W programie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadpodstawowych-maksymalnie 2 uczniów!!!

Spośród zgłoszonych przez szkoły wolontariuszy wyróżnimy 12 laureatów, którzy swoimi działaniami zasługują na szczególne uznanie. O przyznanych wyróżnieniach decydować będzie kapituła konkursu, w skład której wejdą przedstawiciele organizatora oraz partnerów i patronów programu, w tym Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Przedsięwzięcie zostanie podsumowane na uroczystej gali wręczenia nagród dla laureatów, gdzie zaproszone zostaną również autorytety i osobistości utożsamiane z ideą działań społecznych. Uczestnicy projektu wezmą udział w serii rozwijających warsztatów, a także otrzymają atrakcyjne nagrody.

Autorzy najbardziej inspirujących inicjatyw pojadą na międzynarodową galę programu

Spirit of Community w Waszyngtonie.

REGULAMIN DO POBRANIA

Spirit of Community jest organizowany od ponad 20 lat w Stanach Zjednoczonych, a także w takich krajach jak: Japonia, Korea Południowa, Tajwan, Irlandia, Indie, Chiny oraz  Brazylia.

Więcej informacji na stronie www.mocdzialania.pl

Zgłoszenia proszę kierować do 15 września 2017r. do Pani Jolanty Czapli.

Thursday the 18th.
Copyright 2012

©