Hokeiści UKS Zagłębie

Uczniowie klas sportowych naszego Gimnazjum o profilu hokeja na lodzie w sezonie 2013/2014 zdobyli Mistrzostwo Polski, w sezonie 2014/2015 czwarte miejsce na mistrzostwach, w sezonie 2015/2016 znów zdobyli złoty medal, a rok później srebrny. W drużynie mistrzowskiej znaleźli się wówczas uczniowie: Adrian Duszak, Daniel Malczewski, Kacper Gajewski, Michał Wróbel, Bartłomiej Musiał, Adrian Chabior, Marcel Hyla, Kamil Zagurba, Kacper Opilka, Łukasz Sacha, Miłosz Pluta, Artur Jurczyński, Mariusz Maj, Marcel Kotuła, Arkadiusz Biały, Mateusz Kuc, Mariusz Piotrowski, Marcin Wysnik. Uczniowie naszego Liceum: Mariusz Piotrowski, Piotr Kozłowski, Oleksii Stupnytskyi, Konrad Tomaszewski, Mateusz Kuc, Kamil Zagurba w sezonie 2016/2017 zdobyli Mistrzostwo Polski na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodziezy w sportach Zimowych. Wielu z nich jest młodzieżowymi reprezentantami Polski.

Saturday the 17th.
Copyright 2012

©