Klasy sportowe 2014/2015

KLASA I HN

Klasa piłkarsko-hokejowa, uczniami klasy są piłkarze nożni oraz hokeiści UKS Zagłębie Sosnowiec

Wychowawcą oraz trenerem hokeistów jest mgr Piotr Majewski

Trenerem piłkarzy jest mgr Michał Szaryński


KLASA I RD

 Klasa piłki ręcznej dziewcząt, do klasy uczęszczają zawodniczki trenujący w klubie UKS Olimpijczyk przy ZSO14 Sosnowiec.

Wychowawcą klasy jest mgr Aneta Wieczorkowska

 Trenerem jest: mgr Krzysztof Filipiak


KLASA I K

Klasa koszykarska, do klasy uczęszczają zawodniczki trenujące w klubie JAS FBG Sosnowiec oraz zawodnicy trenujący w klubie MMKS Zagłębie Sosnowiec.

Wychowawcą klasy jest mgr Jadwiga Lachor

Trenerami są mgr Joanna Śmigielska-Środa
oraz mgr Jacek Dyja


KLASA I RC

 Klasa piłki ręcznej chłopców, uczniami tej klasy są zawodnicy na co dzień trenujący w klubie SPR Zagłębie Sosnowiec.

Wychowawcą klasy jest mgr Monika Stachowicz

Trenerem jest mgr Grzegorz Mentel


KLASA I S

Klasa siatkarska dziewcząt, do klasy uczęszczają siatkarki trenujące w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym powołanym przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Wychowawcą klasy jest mgr Anna Zawadzka

Trenerem jest mgr Piotr Morka


KLASA II AN

Klasa piłkarsko-hokejowa, uczniami klasy są piłkarze nożni oraz hokeiści UKS Zagłębie Sosnowiec


Wychowawcą klasy jest mgr Renata Kmita

Trenerami są: Michał Szaryński - trener piłkarzy

mgr Piotr Matlakiewicz - trener hokeistów


KLASA II BK

Klasa koszykarska chłopców, do klasy uczęszczają zawodnicy trenujący w klubie MMKS Zagłębie Sosnowiec.


Wychowawcą klasy jest mgr Jolanta Czapla

Trenerem jest: mgr Joanna Śmigielska Środa

 

KLASA II KD

Klasa koszykarska dziewcząt, do klasy uczęszczają zawodniczki trenujące w klubie JAS FBG Sosnowiec

Wychowawcą klasy jest mgr Ewa Kośmider

Trenerem jest: mgr Jacek Dyja


 

KLASA II RC

 Klasa piłki ręcznej chłopców, uczniami tej klasy są zawodnicy na co dzień trenujący w klubie SPR Zagłębie Sosnowiec.

  Wychowawcą klasy jest mgr Dorota Marzec

 Trenerem jest: mgr Tymoteusz Milewski

 

KLASA II RD

 Klasa piłki ręcznej dziewcząt, do klasy uczęszczają zawodniczki trenujący w klubie UKS Olimpijczyk przy ZSO14 Sosnowiec.

Wychowawcą klasy jest mgr Inga Bal-Grądkiewicz

 Trenerem jest: mgr Krzysztof Filipiak

 

KLASA II S

 Klasa siatkarska dziewcząt, do klasy uczęszczają siatkarki trenujące w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym powołanym przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

 

Wychowawcą klasy jest mgr Ewa Kubica

 Trenerem jest: mgr Paweł Lisowski

 

KLASA III K

Klasa koszykarska dziewcząt, do klasy uczęszczają zawodniczki trenujące w klubie JAS FBG Sosnowiec


Wychowawcą klasy jest mgr Edyta Kłosowicz

Trenerem jest: mgr Mirosław Orczyk


 

KLASA III H

Klasa hokejowa, do klasy uczęszczają hokeiści UKS Zagłębie Sosnowiec

 

Wychowawcą klasy jest mgr Katarzyna Góral

Trenerem jest: mgr Tomasz Majewski


KLASA III R

Klasa piłki ręcznej chłopców, do klasy uczęszczają zawodnicy klubu SPR Zagłębie Sosnowiec.

Wychowawcą klasy jest mgr Beata Brożyna

Trenerem jest mgr Grzegorz Mentel


Archiwum:

Klasy sportowe 2013/2014

Klasy sportowe 2012/2013

Thursday the 16th.
Copyright 2012

©