Kobieca reprezentacja "Baczyna" w piłkę ręczną zatrzymana dopiero w półfinale wojewódzkim.

Jak co roku kobieca reprezentacja Baczyna brała udział w Mistrzostwach Sosnowca w piłce ręcznej „Szkół Ponadgimnazjalnych”. Tak jak w latach ubiegłych nasze koleżanki nie miały sobie równych w mieście. Zdominowały zawody miejskie, w których nie przegrały ani jednego meczu, więcej nie ma co się tu zbytnio rozpisywać.

Czytaj więcej: Kobieca reprezentacja "Baczyna" w piłkę ręczną zatrzymana dopiero w półfinale wojewódzkim.

Uczniowie "Baczyna" Mistrzami Sosnowca w piłce ręcznej Szkół Licealnych

Uczniowie naszego Liceum w składzie: Tomkiewicz Piotr, Jarzyna Konrad, Jeziorny Jacek, Sobór Przemysław, Hachul Aleksander, Świercz Eryk, Ciepliński Kacper, Gałęziowski Gabriel, Kolano Kacper, Kosmala Jan, Ferczykowski Michał, Piątek Dawid zostali Mistrzami Sosnowca w Piłce Ręcznej Chłopców. Tym samym wywalczyli awans do półfinału wojewódzkiego w zawodach Szkół Ponadgimnazjalnych. Podopieczni Trenera Grzegorza Mentla rozegrali 6 spotkań wygrywając wszystkie z bilansem bramkowym 123:20.

Czytaj więcej: Uczniowie "Baczyna" Mistrzami Sosnowca w piłce ręcznej Szkół Licealnych

Klasa sportowa piłki ręcznej

Jeśli lubisz grę zespołową, dyscyplinę sportu uprawianą na całym świecie – zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn, to sukces gwarantuje tylko nauka w tej klasie!!! Poszukujemy i szkolimy zarówno zawodniczki jak i zawodników. Szkoła współpracuje z MUKS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC. Oprócz szeroko rozwiniętej bazy sportowej do dyspozycji uczniów jest bursa szkolna dostępna dla uczniów spoza granic Naszego Miasta.

 

Saturday the 23rd.
Copyright 2012

©