SZKOLNE MIKOŁAJKI Dnia 6 grudnia 2013 roku Społeczność Uczniowska gościła w szkole ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Cały rok wszystkie dzieci czekają na jednego gościa – Św. Mikołaja. Starszy pan, z długą białą brodą, czerwonym płaszczem i workiem wypchanym prezentami obdarowuje 6 grudnia tego, kto był grzeczny. Nie tylko dzieci, ale również młodzież z ZSO nr 14 czekała ze zniecierpliwieniem na 6 grudnia. Olimpijską ciszę na lekcjach zakłócił dzwonek. Nikt nie wiedział co znaczył. Nagle rozległo się pukanie. Najpierw pierwsza sala, potem druga. Ktoś zapukał również do naszych drzwi. Tyle czasu czekaliśmy na niego, aż w końcu przyszedł. Dostaliśmy w nagrodę za całoroczne godne postępowanie... cukierki.


W naszej szkole piątek 6 grudnia był tzw. czerwonym dniem, klasy ubrane w barwach mikołajkowych, zwolnione były z odpowiedzi ustnych!
Uczniowie gimnazjum przyszli w kompletnych przebraniach mikołajkowych, w tym dniu po szkole spacerowały mikołaje, śnieżynki i panie mikołajowe.
W tym dniu odbył się konkurs na Najwspanialszego Mikołaja 2013. Wyniki konkursu są następujące:
I miejsce - Bartosz Świerczyna - klasa III SK
II miejsce - Natalia Moździerz - klasa I BK
III miejsce - Paulina Poller - klasa I BK.
Gratulujemy zwycięzcom wspaniałych pomysłów!


Samorząd Uczniowski

Wednesday the 18th.
Copyright 2012

©