Rusza rekrutacja do II edycji Zagłębiowskiej Akademii Liderów!

Zagłębiowska Akademia Liderów to projekt edukacyjny, którego celem jest kształtowanie liderów społecznych z całego Zagłębia Dąbrowskiego, którzy chcą podnosić swoje kompetencje i rozwijać zdolności przywódcze, by następnie w swoich społecznościach lokalnych prowadzić projekty na rzecz tych społeczności, działać w sektorze NGO, a także prowadzić własne przedsiębiorstwa.

Rekrutacja do II edycji Zagłębiowskiej Akademii Liderów potrwa do 4 marca.
Wykład inauguracyjny odbędzie się 16 marca, natomiast tegoroczna Akademia Liderów odbędzie się 17 marca – jeden intensywny dzień szkoleń!


Link do rekrutacji: https://goo.gl/VPM7L9

Ideą projektu Zagłębiowskiej Akademii Liderów jest przygotowanie przyszłych potencjalnych liderów społecznych z całego Zagłębia Dąbrowskiego do aktywnego partycypowania w szeroko pojętym społeczeństwie obywatelskim.

Tuesday the 25th.
Copyright 2012

©