Zaproszenie do udziału w 22 Finale WOŚP

To już 22 raz odbędzie się akcja Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdego roku blisko 120 tysięcy wolontariuszy zbiera pieniądze w druga niedzielę stycznia. Jeśli chcesz dołączyć do grona wolontariuszy - zapraszam. Wszyscy chętni uczniowie w wieku od 15 lat mają szansę uczestniczyć w

22. FINALE WOŚP -12 stycznia 2014r. 
HASŁO: NA RATUNEK

 

Tym razem środki będą przeznaczone na zakup SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW.

Aby zostać wolontariuszem proszę pobrać, wydrukować, wypełnić ankietę, dodać zdjęcie i zwrócić ją do dnia 8 grudnia 2013 r do gabinetu doradcy zawodowego (sala 305). Osoby niepełnoletnie muszą poprosić rodziców lub opiekunów prawnych o wypełnienie 2 strony ankiety. Na wzór ostatniej akcji bardzo proszę o dobieranie się w grupki co najmniej 3 osobowe i wyznaczenie jednej osoby, która będzie liderem, tzn będzie odpowiadała za grupę i będzie odpowiedzialna za puszkę podczas kwestowania.

Ankieta dla wolontariusza WOŚP

Zapraszam serdecznie
Anna Szaszkowska

Wednesday the 18th.
Copyright 2012

©