BON EDUKACYJNY DLA ABSOLWENTÓW SZKÓŁ PARTNERSKICH

Informujemy, że specjalnie dla Naszych tegorocznych absolwentów Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu przygotowała bonifikatę na studia pierwszego stopnia na rok akademicki 2017/2018. BON EDUKACYJNY DLA ABSOLWENTÓW SZKÓŁ PARTNERSKICH, który upoważnia do 2000 zł zniżki w opłatach za studia.

Bon jest ważny pomiędzy 30 czerwca a 30 września 2017. 

Więcej informacji:

mgr Anna Jędrysiak 
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu 
Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie
43-603 Jaworzno
ul. Inwalidów Wojennych 16 
kom:660 075 277


Podsumowanie 25 Finału WOŚP

Wczoraj, 02.02.2017 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie pracy wolontariuszy naszej szkoły podczas 25 Finału WOŚP, który miał miejsce 15.01.2017 r. W szkole gościł szef sosnowieckiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pan Janusz Kłosowicz, który osobiście podziękuje wolontariuszom za wkład jaki włożyli podczas kwestowania. Naszym wolontariuszom podczas finału 15.01.2017 roku udało się zebrać 15.831,05 PLN.

Czytaj więcej: Podsumowanie 25 Finału WOŚP

Wigilijna pomoc wolontariuszy

Wigilie dla ubogich i bezdomnych to dla wielu osób jedyna okazja, aby zasiąść przy wspólnym stole i przełamać się opłatkiem. W tym roku , po raz kolejny wolontariusze naszej szkoły pomagali przy organizacji takich uroczystości. Uczniowie przygotowywali Wigilię w:
• Dziennym Domu Pomocy Społecznej Nr 1 ul. Szybikowa 8 20.12.2016
• Domu Samopomocy ul. Gr. Roweckiego 2 21.12.2016
• Hali Widowiskowo-Sportowej DorJan w Sosnowcu-Zagórzu 22.12.2016

Fotogaleria

Podsumowanie Projektu Wsółpraca - czy to się nam opłaca?

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w nasz projekt. Przypomnę, że celem naszej akcji było zorganizowanie pomocy starszym, niepełnosprawnym i samotnym mieszkańcom miasta. Zadaniem młodzieży było zorganizowanie pomocy przedświątecznej. Między innymi była to pomoc w zrobieniu świątecznych porządków, mycie okien, wieszanie firan, zrobienie zakupów, zorganizowanie zbiórki żywności wśród uczniów w szkole i przygotowanie własnoręcznych upominków.
Największym wyzwaniem była sama organizacja wszystkiego, podzielenie się na grupy, planowanie każdego etapu przedsięwzięcia, wymiana informacji, podział ról, koordynowanie prac i wreszcie ich realizacja.Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Mimo drobnych problemów udało się jednak akcje zrealizować do końca. Do końca tego tygodnia uczniowie będą jeszcze pomagać przy organizacji Wigilii w domach pomocy oraz dostarczać zebrane paczki.

Czytaj więcej: Podsumowanie Projektu Wsółpraca - czy to się nam opłaca?

Społeczny Animator Roku

Z wielką przyjemnością informujemy, że nauczyciel z naszej szkoły, pani Anna Szaszkowska została nominowana w kategorii Społeczny Animator Roku. Zwycięzcę poznamy na Gali Dobrych Inicjatyw 9 grudnia 2016 r.w sali widowiskowo-koncertowej "MUZA". 

Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego nominowanych w kategorii "Społeczny Animator Roku".

Czytaj więcej: Społeczny Animator Roku

Wolontariusze podczas Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej

W dniu 13.10.2016 r uczniowie naszego gimnazjum pomagali podczas organizacji konkursu o Unii Europejskiej dla uczniów sosnowickich szkół ponadgimnazjalnych. W tym roku konkurs pn. „COOLturalna Europa” patronatem objęli Poseł do Parlamentu Europejskiego profesor Adama Gierka i Poseł do Parlamentu Europejskiego Jana Olbrycht.

Wolontariusze obsługiwali szatnię, pomagali przy konkursie wiedzy, zapisywali wyniki rywalizacji, nadzorowali konkurs muralowy, wypisywali dyplomy, trzymali kciuki za reprezentantów "Baczyna" w konkurencjach. Gratulujemy naszej starszej koleżance, Kinga Kozior której zdjęcie w konkursie „ZOOM na Coolturę” zajęło III miejsce.

Zapraszamy do fotorelacji:

Czytaj więcej: Wolontariusze podczas Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej

Drzwi Otwarte SWPS

Przyjdź na Drzwi Otwarte SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny już 17 września 2016!
Wydział Zamiejscowy w Katowicach, ul. Techników 9, Biuro Rekrutacji w Katowicach: tel. 32 750 60 84, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytaj więcej: Drzwi Otwarte SWPS

Wednesday the 18th.
Copyright 2012

©