Wyposażenie ucznia klasy 1 mundurowej

• Mundur polowy całoroczny 2010 wzór 123 UP/MON
•Koszulka w kolorze czarnym z logo klas mundurowych(jedna dodatkowa zamawiana będzie we wrześniu),
•Dwie koszulki w kolorze Khaki
•Dowolne buty wojskowe w kolorze czarnym (Zalecane "Desanty", GROM Protektor, GROM Cordura, MAGNUM)
•Polar WP wz. 93
•Czarne rękawiczki i czapka
•Wojskowy zielony beret (Wojsk Lądowych)
•Plecak wojskowy średniej pojemności w kamuflażu wz 93 "Pantera" (20-40 l) lub czarny

Uczniowie klasy I mundurowej otrzymują mundur ze szkoły. Będzie możliwość zakupienia pozostałego umundurowania w szkole- przez firmę współpracującą z klasami mundurowymi w naszej szkole od wielu lat ( ceny promocyjne). Dnia 3 września odbędzie się pomiar uczniów  i będzie można składać zamówienia na pozostałą część umundurowania.

Sklepy, w których można zakupić wyżej wymienione wyposażenie wcześniej
- Pentagon Katowice (ul. Młyńska 17)
- Commando Katowice (ul. Młyńska 15)
- Serwisy Allegro/OLX (Szansa na okazyjne ceny)