LEPSZE OD CHLOPAKOW - I MIEJSCE DZIEWCZYN W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU KLAS MUNDUROWYCH PROOBRONNI 2017

W dniach 13-14.10.2017r. uczniowie naszej szkoły z klas mundurowych zacięcie rywalizowali o zwycięstwo w Zawodach Sportowo-Obronnych "Proobronni 2017". Zawodnicy musieli pokonać 30 km, a po drodze zmagali się z zadaniami, które przygotowali dla nich byli żołnierze jednostek specjalnych. Zawody z udziałem 34 drużyn (sześcioosobowych) odbyły się w Lublińcu. Do dwudniowej rywalizacji przystąpiło 146 zawodników i 55 zawodniczek.

Podczas walki na trasach o łącznej długości 30 km ( w pierwszym dniu 10 km, a w drugim 20 km) liczyły się nie tylko umiejętności indywidualne poszczególnych zawodników, ale także ich zgranie zespołowe. O zwycięstwo w kategorii kobiet rywalizowało 8 drużyn. Najlepszy łączny czas i zwycięstwo po dwóch dniach uzyskała szóstka naszych uczennic: Sandra Bartos, Sandra Bijak, Milena Roch, Wiktoria Czermak, Karolina Woźniakowska i Julia Zaborowicz. Natomiast w kategorii męskiej startowało 26 drużyn. Nasi chłopcy dając z siebie wszystko zajęli kolejno 13 i 17 miejsce W składzie: Daniel Sówka, Michał Niedziela, Brajan Krupa, Kamil Zagurba, Dawid Komorowski, Mariusz Maj a także Eryk Potocki, Kryspin Łokietek, Michał Garbat, Kacper Gajewski, Damian Gawroński, Jakub Sajnok. Z naszej szkoły wystartowała także drużyna rezerwy w składzie: Patryk Derda, Nicol Dąbrowska i Miłosz Lis. Chociaż nie byli klasyfikowani także nalezą im się wielkie brawa. Gratulujemy i życzymy wszystkim dalszych sukcesów.

pro_01
pro_02
pro_03
pro_04
1/4 
start stop bwd fwd

Saturday the 19th.
Copyright 2012

©