POKAZ KUCHNI MOLEKULARNEJ W SWSM

W dniu 29 listopada 2013 r. w ramach spotkań edukacyjnych z cyklu „Akademia Medycyny i Piękna SWSM  w sali audiowizualnej SWSM młodzież naszego liceum weźmie udział w prezentacja kulinarnej awangardy, czyli pokazie kuchni molekularnej!

Podczas spotkania w atmosferze pełnej żartów, Mistrz Kuchni, kucharz „naukowiec”, Łukasz Konik, zachęci do eksperymentowania z kuchnią molekularną. Pokaże, że zdrowa kuchnia nie musi być nudna, jeśli lekkie dania przyprawiane są fantazyjną formą. W kuchni przypominającej laboratorium, najlepszy kucharz wśród naukowców, zaprezentuje, jak ugotować coś oryginalnego, smacznego, zdrowego i dietetycznego wykorzystując wiedzę o zjawiskach fizycznych i właściwościach fizyko-chemicznych produktów spożywczych.

 

Wednesday the 18th.
Copyright 2012

©