Home

KALOS KAGATHOS TO NIE MIT               Konkurs, poświęcony pamięci wybitnego polonisty – prof. Jerzego Krama, polega na analizie i interpretacji tekstów poetyckich i każdorazowo poprzedzony jest warsztatami literackimi.

                Motywem przewodnim tej edycji warsztatów i konkursu była codzienność inspirująca wielkich poetów – Białoszewskiego, Herberta, Rymkiewicza, Miłosza, Szymborskiej i innych.

                Uczniowie sumiennie przygotowywali się do konkursu, aby godnie reprezentować naszą Szkołę. I opłaciło się. Miejsce na podium zajął Marcin Mikuła, uczeń klasy 3N, stając się tym samym Laureatem XX Kramu z Poezją. Sukces tym bardziej cieszy, że rokrocznie pierwsze miejsca okupują uczniowie organizatorów.

                Gratulujemy Marcinowi, także Oliwii i Oldze. Życzymy wielkiej odwagi w podejmowaniu kolejnych wyzwań, determinacji i wiary we własne, nieograniczone możliwości.


QualityJoomlaTemplates.com
Friday the 24th.
Copyright 2012

©